کنسرت بزرگ استاد ایرج رحمانپور در کرمانشاه

Rahmanpour

استاد ایرج رحمانپور خواننده مطرح و محبوب لُر روزهای  ۲۲ و ۲۳ مرداد در تالار انتطار کرمانشاه به صحنه رفت .

به گزارش کشکان، رحمانپور برای اولین بار است که در کرمانشاه هنرنمایی می کند و در این کنسرت به اجرای قطعات زیبایی از موسیقی لری و لکی می پردازد.

تهیه کننده این کنسرت پیرامون این برنامه گفت: با توجه به اینکه مردم کرمانشاه از دیرباز به موسیقی لری و لکی علاقه داشته اند پیش بینی می شود که این کنسرت مورد توجه مردم قرار گیرد.

برای مشاهده ادامه خبر به ادامه مطلب بروید…

قاسمی حضور احسان عبدی پور نوازنده جوان و آتیه دار سرنا در کنار استاد رحمانپور را یکی از امتیازات این برنامه خواند و بیان کرد: بدون شک نوای سرنای این نوازنده جوان اما با تجربه در کنار حنجره زخمی زاگرس نوید بخش شبی خوش در موسیقی کرمانشاه خواهد بود که با حضور مهمانانی از لرستان رقم خواهد خورد.

قاسمی عوامل گروه موسیقی راهو را اینگونه معرفی کرد:  احسان عبدی پور (سرپرست گروه  و نوازنده سرنا)، همایون پشتدار (کمانچه و تنظیم)، شهاب خاکسار (تنبک)، مرتضی نعمتی (سنتور)، حمید سلیمانی (تار)، احمد رنجبر (عود)، سام ابدالی (دهل) و علیرضا حیدری (دف).

گفتنی است تهیه کنندگی این برنامه موسیقایی را سیدسعید قاسمی از هنرمندان نام آشنای کرمانشاهی عهده دار است. مخاطبان  قاسمی را با سریال ها و فیلم های طنز می شناسند. وی پیش از این جنگ های نمایشی و موسیقایی مختلفی را برگزار کرده و حالا قصد دارد کنسرتی بزرگ را در کرمانشاه برگزار نماید.

منبع :‌کشکان نیوز

گردآوری : رسانه موسیقی لرصدا

Likes1Dislikes0
Loading the player ...
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code