گزارشی از کنسرت نوای سیمره در تالار وحدت

کنسرت مهران غضنفری و گروه «نوای سیمره» در تالار وحدت تهران برگزار شد.
کنسرت گروه موسیقی نوای سیمره به خوانندگی “مهران غضنفری” نوازنده و نغمه‌پرداز لرستانی شامگاه سیزدهم مردادماه ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه در تالار وحدت تهران با استقبال خوب مردم برگزار شد.
برای مشاهده جزئیات به ادامه مطلب بروید …

در این کنسرت که بیش از دو ساعت به طول انجامید، تعداد زیادی از مشتاقان موسیقی لرستان، برنامه گروه “نوای سیمره” را در به تماشا نشستند.
حواشی برنامه
اجرای موسیقی دیشب نوای سیمره از آن جهت حائز اهمیت بود که نسبت به اجراهای قبلی این گروه، هم سازوران بیشتری مشارکت داشتند و هم از تلفیق موسیقی سنتی و مدرن به نحو احسن استفاده شده بود.
سرپرستی و تنظیم قطعات بر عهده داود رضایی، هنرمند جوان و با آتیه هم تبارمان بود و شعر و آوای آثار از مهران غضنفریخواننده صاحب سبک گروه بود.
در این برنامه قطعاتی قدیمی؛ همچنین چند قطعه از آلبوم جدید مهران غضنفری” هاوار ” که با همکاری حوزه هنری ساخته شده و مدت کمی از ورود آن به بازار موسیقی می‌گذرد، اجرا شد.
اعضای گروه «نوای سیمره» را داود رضایی نوازنده کمانچه و تنظیم ارکستر، احسان عبدی پور نوازنده سرنا، بابک پیمانی نوازنده سازهای کوبه‌ای، مختار زندسلیمی نوازنده دف، امیررضا ابراهیمی نوازنده سنتور، اسفندیار قربانی نوازنده تار، حسین قنبری نوازنده کیبورد، اکبر خسروی نوازنده بم تار تشکیل دادند و در مقاطعی نیز مهران غضنفری در نقش مجری به ایفای نقش پرداخت.
اجرای ترانه خاطره‌انگیز ” بارو بارو” که با همراهی جمعیت حاضر در سالن مواجه شد از زیبایی‌های برنامه کنسرت بود.
این کنسرت به همت موسسه فرهنگی، هنری “فروغ فلق” با مدیریت “زهرا همتی” برگزار شد.
به علت درگذشت محمود جهان خواننده‌ی شهیر جنوبی، توسط مهران غضنفری یک دقیقه سکوت اعلام شد که با همراهی حاضرین در سالن، خوش لحظه‌ای انسانی و زیبا به پاسداشت این هنرمند بزرگ آفریده شد.
جمعیت لبریز سالن و تشویق مکرر هواداران گروه، باعث شد نوازندگان و خواننده، بدون استراحت و بی‌وقفه از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۴ در تالار وحدت شگفتی بیافریند.
منبع : یافته نیوز
خبر: مهرداد سوری ؛ عکس: سعید معتمدی
 گردآوری : رسانه موسیقی لرصدا
Likes5Dislikes3
Loading the player ...
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code